Projekt "Mein Team und ich - Moja drużyna i ja" - 16.09. - 20.09.2019 r.

W dniach od 16 do 20 września 2019 roku grupa uczniów z klasy V a i V b pod opieką panów Łukasza Orszulaka i Mariusza Mańczaka wzięli udział w projekcie polsko - niemieckim "Mein Team und ich - Moja drużyna i ja" zorganizowanym w Centrum Spotkań i Edukacji Zamek Trebnitz. Uczestnicy po zapoznaniu się z tematem projektu, z regułami pobytu zostali podzieleni na grupy warsztowe: teatralną, muzyczną, fotograficzną i cyrkową. W każdy dzień zajęcia odbywały sie pod czujnym okiem specjalistów. Oprócz tego dzieci miały ognisko, wieczór gier,  gry kooperacyjne, zwiedzanie Muzeum Gustava Seitza, animacje językowe oraz w czwartek prezentacja podsumowująca pracę każdej grupy. W piątek wszyscy stęsknieni wrócili do swoich domów.